pl de en es it
ul. Podwale 62A
50-010 Wrocław

tel.: +48 71 7888 445
fax: +48 71 7888 446

office@kjmlegal.pl
www.kjmlegal.pl

Usługi

KJM Kancelaria Adwokacka świadczy usługi w następujących formach:

  • jednorazowe porady prawne (przygotowanie opinii, ekspertyzy prawnej lub projektu dokumentu, porada online, konsultacja ustna)
  • stała i kompleksowa obsługa prawna firm w zakresie ich działalności, obsługa korporacyjna
  • zastępstwo prawne w indywidualnie powierzonej sprawie lub grupie spraw (na etapie przedsądowym oraz w postępowaniach przed wszystkimi sądami, urzędami i organami administracyjnymi, np. obsługa windykacji należności)

Z tytułu świadczonych przez nas usług proponujemy naszym Klientom następujące sposoby wyliczenia wynagrodzenia: według stawki godzinowej, w formie ryczałtu albo według odrębnych uzgodnień, np. dodatkowo z premią uzależnioną od sukcesu.

W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz oferty zawierającej kalkulację kosztów za usługi prawne w konkretnej sprawie prosimy o kontakt z naszą Kancelarią.

KJM Kancelaria Adwokacka oferuje także pomoc prawną polegającą na świadczeniu porad prawnych online –przez Internet. Możecie Państwo zadać pytanie, zlecić sporządzenie projektu pisma czy umowy i uzyskać odpowiedź/ dokument na drodze mailowej.

W tym celu prosimy o wysłanie zapytania na adres: office@kjmlegal.pl

Wysłanie zapytania nie jest dla Państwa wiążące. Po zapoznaniu się ze sprawą przekażemy Państwu informację o wycenie porady prawnej. Wykonanie usługi nastąpi po uzyskaniu Państwa akceptacji oraz ustalonej kwoty wynagrodzenia.

Gwarantujemy zachowanie pełnej poufności informacji i danych przekazanych nam przez Państwa w celu uzyskania pomocy prawnej.

©2009 KJM Kancelaria Adwokacka Joanna Michno